• öğretmen ağlaklığı

  17.
  Seminer için ağlaşmalarını gördüm ben de. Neymiş seminer kalabalık bi ortammış ve virüsün bulaşma ihtimali çok yüksekmiş, evlerindeki ailelerine bulaştırmak istemiyorlarmış, uzaktan seminer olsunmuş...

  Abi hadi yaaa? Her sabah işe gitmek mecburiyetinde olan, tıklım tıklım dolu ulaşım araçlarında işine giden asgari ücretli garibanın evinde bekleyen ailesi yok sanırım veya virüse karşı korunaklı kendisi ve bi siz narin çiçeksiniz...
  30 -15 ... essy
 • selam yazan erkeği savcılığa vermek

  1.
  Şüphesiz ki tacizlerin önünü kesmek için yapılandır. Bıktık her yerden taciz etmelerinizden anlıyo musunuz? Hayır ya evli olsam, ya ilişkim olsa? Selam ne demektir ya kafayı yicem, ananız bacınız yok mu sizin?
  Bu nasıl bir sapkınlıktır? Aynısı onlara yapılsa hoşunuza gider mi?
  11 -7 ... essy
 • türklerin anlamak istemediği şeyler

  24.
  Kürtçeyi yalnızca kürtlerin konuştuğunu sanmalarına ifrit oluyorum yaaa. Anlayın şunu, bir ingiliz de bir ispanyol da kürtçe konuşabilir!

  türklerin anlamak istemediği şeyler
  4 -12 ... essy
 • kavga sırasında adres ver diyen tip

  1.
  Yetti ama, tüm kavganın tadını tuzunu bozuyorsunuz. iki dövüşüyoruz diye hemen yok adres ver demeler, konum at demeler... Valla kardeşim benim delikanlılığım burda, işine gelirse. Konu adamlığa gelince ben kalkarım, dayak yemeye niyetim yok. Denyolar yaa.
  6 -4 ... essy
 • kedi öpmek

  78.
  Öpeni rahatlattığı kadar kediye de mutluluk veriyor bu öpüş. Alnını öptüğünüzde huzurla yumuyorlar gözlerini. Evet, alnını öptükten sonra da artık ya benimsin ya toprağın diyorum, miyavlıyorlar...
  4 -2 ... essy
 • essy nickli kürt

  3.
  Ee? Kürdüz nolmuş? Bunun yetkililiğime mani bir durum mu olması gerekiyordu? Veya böyle bi kıstas mı vardı? Bıktım lağım çukuru kokulu faşizan leş zihin yapınızdan.
  13 -18 ... essy
 • ezel dizisi eyşan orospu mu

  6.
  Değil. Bir erkeğe yapılması gerekenleri yaptı. Ömer'e bunca acıyı yaşattıktan ve Terk ettikten sonra bile tekrar geri dönünce affedileceğini biliyordu eyşan.

  Eminim ömer'e sevgi gösterse bu kadar vazgeçilmez olmayacaktı. Erk*kler değersizlik ve kötü muamele ister, insan yerine koyulduklarında topuklarlar. Eyşan melek gibi kızdı...
  8 -10 ... essy
 • essy

  2452.
  Oha kız mıymışım? Bu sözlük ufkumu açıyo, hakkımda bilmediğim şeyleri öğretiyo, evrenin sırlarına nail oluyomuşum gibi hissettiriyo.
  Yağız delikanlı olduğumu sanarken kız olduğumu öğrendim... Şaşkınım.
  6 -2 ... essy
 • evde ilk defa erkek besleyeceklere tavsiyeler

  49.
  Kurabiye ödülünüz olsun ve uslu durması durumunda yiyebilmesinin mümkün olduğunu vurgulayın. Sonra bakın nasıl havada kapıyorlar kurabiyeleri. "Afferim oğlumaa" deyip, aşırıya kaçmadan başlarını okşayabilirsiniz. Yoksa şımarıyorlar.

  Eğlence saatlerinde ise topu atma, topu getirme gibi eğitici faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Pire aşılarını ihmal etmeyin, tasmalarını çok sıkmayın.
  Kolay gelsin.
  13 -20 ... essy
 • gecenin film sahnesi

  916.
  gecenin film sahnesi
  7 -1 ... essy
 • essy bana anlattı kürtler çok acı çekmiş

  12.
  Bu cihangir solcusu bomontici baran'ın anlatıcılığını üstlendiği bir sorumluluk yalnız, lütfen baran'la aramızı açmayın.
  (bkz: baran bana anlattı Kürtler çok acı çekmiş)

  ihtisas alanım bu değil, mensubu olduğum kürtlerin acılarını değil de daha çok güzelliklerini, mükemmelliklerini ve kusursuzluklarını anlatıyorum. Bakınız ben...
  5 -2 ... essy
 • can yaman erkekse sözlük erkekleri ne

  1.
  can yaman gibi karakter/zeka/fizik gibi her alanda başarılı bir insanlık harikası varken ve bu mükemmel şahsiyet de erkek iken sözlük erkeklerinin ne olduğu sorunsalıdır...

  beyler nesiniz siz ya? tipinizin ortalaması 10/2, zekanızın dibini sıyırıyorsunuz, götünüz göbeğiniz ekşici loserlar gibi yağ bağlamışken can yaman'la aynı cinsiyete mensup olmak size kendinizi nasıl hissettiriyor???!
  7 -10 ... essy
 • neşet ertaş dinleyen bana selam vermesin

  10.
  Mümkünse bana da. Şeyy, Sonra üstünüzdeki tezek ve tarhana kokunuz bana da siniyo da...
  7 -7 ... essy
 • ismail yk nın da beethoven in de müzik icra etmesi

  9.
  Fakat ismail yk'nın daha başarılı müzik sunması...

  Kusura bakmayın da moonlight sonata adlı dandik bestesi ile ünlü olan Beethoven dallamasıyla ismail'i bir tutamam. Adam gıy gıy müzikle içimizi şişirirken ismail yk kah neşelendiriyor, kah hüzünlü şarkılarıyla nutella kaşıklatıyor, kah manidar sözleriyle farkındalık yaratıyor... Olay piyano çalmak değil yani. Çok yaşa alamancı iso. Vallahi seni dinleyeceğiz.
  7 -2 ... essy
 • hakkari üniversitesi c4 ve molotof mühendisliği

  3.
  Ne yazık ki Puanım yetmedi. 2 yıllık Molotof tasarımını seçtim ben de. Dgs ile 4'e tamamlicam inş.
  7 -1 ... essy
 • alkolik oldum

  1218.
  Kanka Karın ve kızın değil mi bunlar? *

  https://www.instagram.com...JW4O/?igshid=1es16nl8jl77
  6 -5 ... essy
 • essy

  2440.
  Tatlım Pardon da sen kimsin? * yazdıklarını bırak seni bile gördüğüm yok ki sildirme zahmetine tenezzül edeyim. Bu kadar önemsemeyin kendinizi, umurumda bile değilsiniz. Kendinizi böylesine ciddiye aldığınızı görünce üzülüyorum. * ikile şimdi, naş.

  Bir yazar. En pörfektinden.
  3 -7 ... essy
 • feminist terör örgütü

  10.
  Kanaat önderleri slogan başlatan tiz sesli solcu kız sanırım. *
  3 ... essy
 • rüstem isimli kızların genel özellikleri

  1.
  Oldukça zarif, çekici, asil tavırlı sevimli kızlardır. Alımlı ve çalımlı olmaları da ekstra özellikleri.
  Bi bakanın defalarca baktığı, herkesi kendine hayran bırakan güzellerinin olması gibi yanları da mevcut.
  2 -6 ... essy
 • hem kürt hem feminazi hem de çok konuşan kız

  5.
  (bkz: baran bana anlattı Kürtler çok acı çekmiş)
  Yaylanın şimdi.
  5 ... essy
 • yeni şeyler getiriyorum