• sevgiliye gül kokulu tespih hediye etmek

  1.
  Sevgilinin sevaplarına ortak olmayı istemek, gül kokusuyla mest olmasını sağlamak, amel kasmasına vesile olmaktır. Böyle hayırlı Bi işe ortak olmanın mutluluğuna hepiniz varın istiyorum ya harika bi duygu.

  Bir dahaki hediyem de ezan okuyan ve pusulalı seccade olacak.
  3 ... essy
 • erkek görünce euzu besmele çekmek

  1.
  insanlar her korktuğunda euzu besmele çekerler ve faziletlerine sığınırlar. Amaç duanın gücüne ve bir yaratıcıya teslim olmaktır. Hemen ardından içleri huzurla, huşu ile dolar, çünkü güven verir dua.

  Kovulmuş şeytandan allah'a sığınıyoruz. Ha bi de içlerinde her kötülük olan eril erk*klerden.
  Korkuyoruz evet. Allahım sen koru yarebbim. Uzak tut şunları bizden.
  13 -1 ... essy
 • erkeğe top fırlatıp yakala oğlum demek

  1.
  Sahiplendiğim, evde beslediğim, aşıları tam olan ve 'garip' adını koyduğum erkekle Oynadığımız en eğlenceli oyunlardan biri. Sizin de evde beslediğiniz canlılar varsa tek yaptığınız önüne mamasını suyunu koymak olmasın. Lütfen biraz sorumluluk üstlenin de ilgilenin.

  Önce topu fırlatırım, "yakala oğlum, hadi" diye direktif veririm ve oğluşum hemen yakalar. Ödül olarak kurabiye veririm, onu da havada kapar.
  Başını okşar, ensesine vururum, çok mutlu olur; Ellerini çırpa çırpa etrafımda dört döner.
  Seneye yetenek sizsiniz programına katılmayı düşünüyoruz da.
  9 -7 ... essy
 • ilk buluşmada kafa tokuşturmak

  1.
  yapılması gereken budur.
  E ilk buluşmada sarılıp öpülmez, toplantıdaymış gibi de resmi biçimde el sıkışılmaz. E ne kaldı geriye?
  Mecburen kafalar tokuşturulur ve "selamünaleyküm, hoşgeldin kral, naptın o işleri reis" denir.

  Kıskanmayın lütfen. Taklaya gelse de kurduğumuz hayaller, yüzümüzden eksilmez kıyak gülüşler. Anladınız?
  10 ... essy
 • hoşlanılan erkeği masaj koltuğunda görmek

  1.
  Üzer. Oysa ne heveslerle, sahici duygularla, içtenlikle hoşlanmaya başlamışsınızdır fakat hoşlandığınız beyi 1 tl'ye masaj koltuğunda uzanmış görmekle tüm dünyanız başınıza yıkılır. 1 liralık tüm bozuk paraları yiyerek intihar etmek istersiniz, mahvolursunuz.

  Bundan sonra ne duygularınız eskisi gibi tazeliğini koruyacaktır, ne hisleriniz dolu doludur.
  Ama her şeyde de bir hayır var sonuçta. Duyguları açmadan, bir ilişkiye başlamadan önce görmek iyi olmuştur, yol yakınken dönülür hiç olmazsa.
  4 -2 ... essy
 • anın tırşığı

  15.
  Tırşık û savar ile anı mutlulukla donatmıştır.
  anın tırşığı
  14 -2 ... essy
 • sözlükteki bedduacı tayfa

  1.
  Duyar kasıcı tayfanın kardeşleridir, bi büyükleridir.
  Önce duyar kasarlar sonra üstüne bedduayı basarlar. Espri kabiliyetlerinden yoksundurlar. mizah kaldırabilecek zekaları, kavrama meziyetleri olmadığı gibi; Yazılanları yazıldığı gibi okurlar ve ironi denen kelimenin ne olduğundan haberleri dahi yoktur. Tek yapabildikleri beddua etmektir, kelime dağarcıkları kısıtlıdır.

  Çıkın şu kafadan ya. Erkekleri gömerim "allah sana erkek evlat versin" dersiniz, zenginliğimden bahsederim "kuruş paralara muhtaç ol" dersiniz, işe lamborghini ile giden bim kasiyeri başlığını açarım "allah seni daha daha beter durumlara soksun" dersiniz. Siz ne diyorsunuz hakikaten ya? *

  Bakın yanlış yerdesiniz. Bence geldiğiniz yere, feysbuka geri dönün. Orda +40 yaş amcalarla çanak okey falan oynayın. Her cuma güllü kalpli tesbihli fotoğraflar paylaşın. Yüce Yaradanı da beddualarınızla meşgul etmeyin. *
  12 -2 ... essy
 • ağırlık yapmasın diye nakit taşımamak

  1.
  En büyük problemim cidden. Hayır bankadaki tüm paramı çekip cüzdanıma ağzı kapanmamak üzere koymayı ben de çok isterim fakat boyun, sırt ve bel ağrısı problemlerim olduğum için çantamda ağırlık yapacak şeyler bulundurmuyorum.
  (boyun ağrısını anlayabiliyorum. Neticede değerli bir yükü taşıyan inanılmaz narin bi yapı.)

  Çok zor. Ben de isterim nakit mi kart mı sorusuna nakit demeyi, üstü kalsın deyip havalı bi çıkış yapmayı, hayat bilgisi amil bey gibi günün sonunda paraları saymayı... Ama yok. Hayat kesinlikle adil değil.
  5 -2 ... essy
 • sevgilimvar

  1.
  On birinci nesil yazar.
  Nickinden de anlaşılacağı üzere sevgilisi var. Ama ben tam ikna olmadım. Biraz daha izah etmesini beklerim. Eğer sevgilisi varsa bunu ispatlasın!

  Mesela şöyle bir şey yapabilir yürekten inanmamız için.
  sevgilimvar
  12 ... essy
 • hoşlanılan erkeğin eril olması

  1.
  Afedersiniz er*l yazacaktım fakat sözlük formatını hiçe saymak yakışık almazdı.

  Düşünsenize biri ilginizi çekiyor, eli yüzü düzgün de biri. Hoşlanmaya başlıyorsunuz, boyu posu da yerinde. Bunu babama damat olarak getiririm diye hayallere dalıp dalıp çıkarken birden er*l olduğunu öğreniyorsunuz...
  Oysa ki hayallerinizin içinde aynı feminizm yürüyüşünde aynı pankartı tutmak, aynı sloganı atmak gibi istekler de mevcutken.

  Şaka gibi ya. Kadınları anlamayan, anlayamayan, anlamaya idrak kapasitesi izin vermeyen, düşüncesiz, nadan heriflerle işim olamaz.
  Kalbime taş bağlar, yine de böyle biriyle karşılıklı oturup da varoş içeceği olan, harabe mahallelerde sıklıkla tüketilen çay bile içmem.
  3 -3 ... essy
 • 4 dürüm çiğ köfte yemek

  1.
  Bugün yaptığım çılgınlık. Hayır Allahtan yiyip yiyip kilo almayan bi bünyem var yoksa çoktan ağır yaşamlar programına çıkıp nowzaradan'la tanışma şerefine erişirdim.

  Sabah 3 (yazıyla üç) akşam da 1 (yazıyla bir) adet yemem dolayısıyla 4'ü tamamladım ve bol marullu, nar ekşili, domatesli, turşulu çiğ köfteyi gömdüm. Pişman mıyım? Hayır.

  Yarın da lahmacun arası adana kebap deneyeceğim çok heyecanlıyım.
  16 -1 ... essy
 • işe lamborghini ile giden bim kasiyeri

  1.
  Her gün asgari ücret için yorulan, koli taşımaktan beli bükülen, kasada ürünleri tam bir bezmişlik ve bıkkınlıkla geçiren bim kasiyerinin, işine her gün lamborghinisi ile gidip gelmesidir.

  Bütün gün yorulduktan sonra bir de duraklarda mı sürünecekti arkadaşlar? Saçmalamayın.
  6 -10 ... essy
 • erkeklerin babalarını sevmeme nedenleri

  1.
  Acaba Freud'un da dediği gibi oedipus kompleksi olabilir mi? Anneyi paylaşamama, anneye duyulan aşk ve babaya derin nefret mi?
  Beyler lütfen söz hakkı sizde.

  Ana kuzusu falan diyoruz ama olay bence çok daha derin. Annelerini taparcasına seviyorlar ama içten içe babalarına öfkeleri var.
  Psikolojik tahlillerde bulunuyorum da, ödevim için gerekli çünkü. Pls açıklayın.
  8 -9 ... essy
 • sevgilisine 15 bin liraya çanta alamayan erkek

  1.
  Biz böyle erkekleri erkek sınıfına koymuyoruz. Bunlar erkekliği iki paralık etmiş, sevgiliyi memnun etmek nedir bilmeyen, bencil, ahlaksız erkeklerdir.

  Hem kol çantası, hem çöp kovası, hem de patates sepeti olarak da kullanılabilen çok amaçlı şu tasarım harikası çantayı alamayan erkek nasıl varlığını sürdürebilir ki?
  Hayır birden fazla işlevi olsun, tasarruf edelim diyerek bütçeyi de düşük tutuyorum ama 15 bin lirayı da çok görüyor. Sanırım ayrılacağım.

  https://www.beymen.com/p_...ri-elcantasi_596988_59330
  13 -9 ... essy
 • arkadaşın ayakkabı bağcıklarını bağlamak

  1.
  Gerçek dost turnusolu. Gerçek bir arkadaş asla bu hareketten gocunmaz, sokak ortasında bile yapmaktan geri durmaz.
  eğilemediğim durumlarda arkadaşlarıma çokça bağlattırdım ve hiçbirinden tek bir isteksizlik, hayıflanma görmedim. Bazen sadece üşendiğimden bile bağlattırdığım olur, galoşları da yanımda kim varsa ona giydirtirim.

  iyi arkadaşlar biriktirdim hepsi kölem oldu, harika.
  12 -5 ... essy
 • ilk buluşmaya çelenkle gelen erkek

  1.
  Siyah takım elbisesi ve siyah camlı 7 inç güneş gözlükleriyle, elinde de çelenkle; buluşma mekanındaki tüm gözleri üstüne çekerek gelen erkektir.
  Oldukça matemsi bi havadadır, dalgındır, gözlüklerin altından iri iri gözyaşları akıyordur.

  Neden acaba bi bilginiz var mı? ilk buluşmaya her şeye rağmen gelmesine sevineyim mi yoksa zarif bi buket yerine koca çelenkle gelmesine üzüleyim mi bilemedim öff.
  7 -1 ... essy
 • anneanne olmak

  1.
  An itibariyle olduğumdur. O kadar heyecan verici bi his ki, anlatamam size. Yavrum büyümüş de çocuk doğurmuşşş oyy.
  anneanne olmak
  Derhal biletimi kesip torunlarımın yanına gidiyorum. Doğum zorlu geçecekmiş, daha 2 tanesi de yolda. Abucuk gubucuk nineniz kurban.
  10 -3 ... essy
 • çalan kapıyı yüz maskesiyle açmak

  1.
  Az önce gelen kargocuya kapıyı açarken yaptığımdır. O bön bön bakışını unutamıyorum.

  Ne var ya? Hiç mi ömründe bakımlı, cildine özen gösteren bir prenses görmedin? Bıktım bu ortadoğu insanından yaaa.
  10 -5 ... essy
 • bir erkeğin rimelinin akmasına sebep olmak

  1.
  Çekilen en büyük vicdan azaplarından... Bu görüntüyü silemiyorum aklımdan... O pıt pıt akan gözyaşlarını, yüzüne bulaşan rimelleri, birbirine yapışan kara kirpiklerini...

  Ben pişman oldum yaptığım hatadan. Bir erkeği bir daha asla ağlatıp buna sebep olmayacağım, yemin ederim...
  4 -1 ... essy
 • parası olmadığı halde mutlu olan erkek

  1.
  Hayata dört elle sarılmış, henüz paranın önemini kavrayamamış, fakirlikten her gün makarnanın envai çeşidini tatmış, bunca rezilliğe rağmen mutlu olmayı başarmış, oysa ki laboratuvar ortamında incelenmeye alınması gereken erkektir.

  iyi Misiniz ya? Bi de bu fakirlikle sevgili bile yaparlar.
  4 -2 ... essy
 • yeni şeyler getiriyorum